CLIMB DAY!

Lezenie je pre každého, príďte si ho vyskúšať!

Pozývame Vás dňa 10.06. k nám na CLIMB DAY! Počas nedele pre vás pripravíme lezecké cesty ľahkej obtiažnosti, pre tých zdatnejších aj náročnejšie kúsky. Na zdolávanie lezeckých ciest vám bude k dispozícii potrebný lezecký výstroj. Počas lezenia vás odistia naši profesionálni inštruktori.

Novinkou na stene je samoist, istiaci mechanizmus na lezenie ciest v jeho vertikálnej línii bez asistencie druhej osoby. Avšak pri jeho používaní je potrebné dodržiavať všetky bezpečnostné pokyny.

Deti sú vítané!

Na všetky deti u nás čaká zábavný program spojený s hravými lezeckými aktivitami. Deti zbierajú body za lezenie v 4 disciplínach – lezenie s lanom, bouldering, lezenie cez prekážky a lezenie na rýchlosť. Za nazbierané body deti získajú sladkú odmenu!

Základné info

  • nedeľa 10.06., od 10:00 do 18:00
  • vstupné dospelí: 2€
  • vstupné deti: zadarmo
  • k dispozícii lezecký ističi a potrebný lezecký výstroj

Prístup na stenu

Autom


Z rondla zídete smerom na Závodie/ Hájik, držte sa v pravom odbočovacom pruhu, lebo odbočíte na prvej križovatke vpravo. Prejdete okolo SPP, Stanici Záriečie, popri železničnej trati až prejdete cez vrátnicu do areálu býv. drevoindustrie. Stále po hlavnej a približne 200 metrov od vrátnice je na pravo naša stena.
Peši-busom


Najbližšia autobusová zástavka Hálkova je 600 metrov od lezeckej steny K2 Žilina, približne 10 minút chôdze. Stoja tam trojlebusové linky 1,6,7 a 16 a autobusové 21, 22, 26, 27, 29 a 67. Ak vystupujete v smere do mesta, prejdete po prechode cez cestu. Od zástavky idete smerom dolu do podchodu, výjdete pravým východom a potom už len rovno po ceste, cez vrátnicu, odtiaľ 200 metrov po pravej strane nájdete budovu lezeckej steny K2 Žilina.