Náš Tím

Mnohí z nás majú vo svojom živote pomaly viac nalezené ako nachodené. Sme profesionálni lezci. Naše dlhoročné skúsenosti využijeme najmä na to, aby vás a vaše deti lezenie bavilo, mali z neho radosť a tešili sa na ďalšiu dávku.

  • Juraj - Gogo - Gondžúr


Gogo je lezec s niekoľkoročnými skúsenosťami a lezecký pretekár – finalista a medailista zo slovenského pohára. Má 3 deti, ktoré poctivo vedie nielen k lezeniu ale k športu celkovo. Veľmi rád cestuje a spoznáva svet.

  • Matej

“Bike, turistika, skialpy, bežky, a samozrejme lezenie. Šport a hory od malička. Vidieť ma môžte hocikde na horách alebo skalách, či už v lete alebo v zime, a tam kde sa niečo deje.”

  • Tomáš

Tomáš začal liezť trošku neskôr a teraz sa to snaží dobehnúť. Stretnúť ho môžete u nás na stene alebo na okolitých skalách.

  • Ľubka

Ľubka, veľmi akčné toto žieňa. Dve deti, dva psy a tretí čerstvo narodený. …vlastne naopak, dva psy, dve deti a tretie čerstvo narodené. Plus manžel.

Ak by som musela prejsť v neskorej noci tmavou uličkou, chcela by som mať Ľubku aj s jej hnedým pásom (2.kju) tradičnej seishin karate škole po svojom boku. Svoje 6 ročné skúsenosti z trénovania ninja-detí teraz využíva na tréningoch malých pavúkov a v našej škôlke. Avšak stretnúť sa spolu môžete aj na kurzoch pre dospelých.

Aktuálne sa teší z nového prístatku a je na materskej. Svoj voľný čas (ak nejaký má), okrem lezeniu stihne venovať korčuľovaniu, jazde na koni a starostlivosti o psíkov.

  • Katka


Katka je nielen perfektná lezkyňa, ale aj vyštudovaná magisterka z UK v odbore telesná výchova a šport pre všetkých. V čase aktívneho lezenia si nie raz z majstrovstiev Slovenska odniesla medailu a bola aj členkou reprezentácie v skalnom lezení. Katke je veľmi blízka jóga, má rada kávu, čaje, korenie a s tým všetkým sa stretáva ayurveda o ktorú sa zaujíma. Len nedávno sa z nej stala čerstvá mamička a teší sa ako svoje nové cenné skúsenosti využije na hodinách lezeckej škôlky a krúžkoch pre deti.

  • Marek

Väčšina ľudí ho volá “Starý”, aj keď ním ešte nebol. Typ človeka, ktorý sa nenudí a v práci sa nikdy nezastaví, a ani nechce. Lezie, stavia, vyrába, projektuje, designuje a hlavne tu tomu šéfuje. Na jeho práci je vidieť množstvo cenných skúseností z lezenia, veď sa mu venuje od 14 rokov. Má rád windsurfing, cestovanie, rýchle autá a patrí medzi ľadové medvede. Na stene sa okrem iného stará aj o to, aby ste pravidelne mali vymyslené nové lezecké cesty.