Lezeckí inštruktori

Mnohí z nás majú vo svojom živote pomaly viac nalezené ako nachodené. Sme profesionálni lezci. Naše dlhoročné skúsenosti využijeme najmä na to, aby vás a vaše deti lezenie bavilo, mali z neho radosť a tešili sa na ďalšiu dávku.

 

Juraj Gondžúr, Lezecký inštruktor K2 Žilina

Gogo

Lezecký inštruktor

Lezec s niekoľkoročnými skúsenosťami a lezecký pretekár – finalista a medailista zo slovenského pohára. Má 3 deti, ktoré poctivo vedie nielen k lezeniu ale k športu celkovo. Veľmi rád cestuje a spoznáva svet.

Tomáš, Lezecký Inštruktor K2 Žilina

Tomáš

Lezecký inštruktor

Tomáš začal liezť trošku neskôr a teraz sa to snaží dobehnúť. Stretnúť ho môžete u nás na stene alebo na okolitých skalách.

Ľubka, K2 Tím, Lezecká inštruktorka

Ľubka

Lezecká inštruktorka

Ak by som musela prejsť v neskorej noci tmavou uličkou, chcela by som mať Ľubku aj s jej hnedým pásom (2.kju) tradičnej seishin karate škole po svojom boku. Svoje 6 ročné skúsenosti z trénovania ninja-detí teraz využíva na tréningoch malých pavúkov a v našej škôlke. Avšak stretnúť sa spolu môžete aj na kurzoch pre dospelých.

Katka Sýkorová, K2 Žilina Tím

Katka

Lezecká inštruktorka

Katka je vyštudovaná magisterka z UK v odbore telesná výchova a šport pre všetkých. V čase aktívneho lezenia si nie raz z majstrovstiev Slovenska odniesla medailu a bola aj členkou reprezentácie v skalnom lezení. Katke je veľmi blízka jóga, má rada kávu, čaje, korenie a s tým všetkým sa stretáva ayurveda o ktorú sa zaujíma.

Marek Repčík, K2 Žilina Tím

Marek

Staviteľ lezeckých ciest

Lezie, stavia, vyrába, projektuje, designuje a hlavne tu tomu šéfuje. Na jeho práci je vidieť množstvo cenných skúseností z lezenia, veď sa mu venuje od 14 rokov. Na stene sa okrem iného stará aj o to, aby ste pravidelne mali vymyslené nové lezecké cesty.

Sára Šimeková, Tím K2 Žilina

ra

Lezkyňa

„Na lezení mám rada pocit slobody spojený s tým že mi nič nebráni byť samou sebou. A isteže i ľudí, ktorí sú s lezením spojení.“

Designed using . Powered by WordPress.