Náš Tím

Mnohí z nás majú vo svojom živote pomaly viac nalezené ako nachodené. Sme profesionálni lezci. Naše dlhoročné skúsenosti využijeme najmä na to, aby vás a vaše deti lezenie bavilo, mali z neho radosť a tešili sa na ďalšiu dávku.

  • Ľubka

Ľubka, veľmi akčné toto žieňa. Dve deti, dva psy a tretí na ceste. …vlastne naopak, dva psy, dve deti a tretie na ceste. Plus manžel.

Ak by som musela prejsť v neskorej noci tmavou uličkou, chcela by som mať Ľubku aj s jej hnedým pásom (2.kju) tradičnej seishin karate škole po svojom boku. Svoje 6 ročné skúsenosti z trénovania ninja-detí teraz využíva na tréningoch malých pavúkov a v našej škôlke. Avšak stretnúť sa spolu môžete aj na kurzoch pre dospelých.

Za posledné roky je mamou na plný úväzok. Svoj voľný čas, okrem lezeniu stihne venovať korčuľovaniu, jazde na koni a starostlivosti o psíkov.

  • Lenka

„Leziem, pretože ma to baví a napĺňa. Mám rada výzvy ťažkých ciest. Stráviť deň pod skalami, bojovať v ceste, to ma baví.”

Tým, ktorí sa lezeniu venujú, ju netreba obzvlášť predstavovať, ak by ste ju mali definovať dvoma slovami, tak je to jednoznačne vytrvalosť a tvrdá práca. (To sú tri. Ale viete, čo tým myslíme.) V lete ju môžete pravidelne vídať pod najťažšími lezeckými cestami a počas zimnej prípravy takmer každý večer na žilinskej K2-jke. Niekoľkonásobná majsterka Slovenska v lezení na obtiažnosť aj v boulderingu, celková víťazka niekoľkých sérií slovenského pohára. Na svojom konte má prvenstvá v ženských skalných výstupoch v rámci Slovenska i Čiech. Niekoľko rokov členka slovenskej reprezentácie.

  • Katka


Katka je nielen perfektná lezkyňa, ale aj vyštudovaná magisterka z UK v odbore telesná výchova a šport pre všetkých. V čase aktívneho lezenia si nie raz z majstrovstiev Slovenska odniesla medailu a bola aj členkou reprezentácie v skalnom lezení. Katke je veľmi blízka jóga, má rada kávu, čaje, korenie a s tým všetkým sa stretáva ayurveda o ktorú sa zaujíma. Len nedávno sa z nej stala čerstvá mamička a teší sa ako svoje nové cenné skúsenosti využije na hodinách lezeckej škôlky a krúžkoch pre deti.

  • Marek

Väčšina ľudí ho volá „Starý“, aj keď ním ešte nebol. Typ človeka, ktorý sa nenudí a v práci sa nikdy nezastaví, a ani nechce. Lezie, stavia, vyrába, projektuje, designuje a hlavne tu tomu šéfuje. Na jeho práci je vidieť množstvo cenných skúseností z lezenia, veď sa mu venuje od 14 rokov. Má rád windsurfing, cestovanie, rýchle autá a patrí medzi ľadové medvede. Na stene sa okrem iného stará aj o to, aby ste pravidelne mali vymyslené nové lezecké cesty.