Základný lezecký kurz istenia

Lezecký kurz pre nových návštevníkov

Kurz ideálny pre úplných začiatočníkov. Naši profesionálni inštruktori vás pripravia na samostatné lezenie na stene s vrchným lanom.

Najdôležitejšia je bezpečnosť. Naučia vás správne sa naviazať na lano, správne istiť spolulezca, komunikovať a bezpečne sa správať na stene. Počas kurzu budete mať zapožičanú lezeckú výstroj (lano, lezecký sedák/ úväz, kýblik na istenie, vrecko na magnézium s magnéziom a lezecké topánky), stačí si priniesť pohodlné športové oblečenie. Ak budete mať aj po dvoch hodinách ešte silu, môžete ostať na stene a pokračovať v lezení.

30€/ Osobu

Na kurz sa objednáte pomocou rezervačného systému

2 hodiny
2 - 4 osoby
od 15 rokov

Zdokonaľovací lezecký kurz

Ak si nie ste s lezením úplne cudzí a na svojom konte už máte nejakú cestu vylezenú, ponúkame vám možnosť zdokonaliť sa. Náplňou tohto kurzu nie je úplne jednoznačná, záleží aj na tom, čo všetko už ovládate.

Predpokladom na vstup do zdokonaľovacieho kurzu je zvládnutie základov istenia, viazanie lana, komunikácia a bezpečný sa pohyb v priestoroch lezeckej steny. Zdokonaliť sa môžete v technike lezenia, ako správne „cvakať“ postupové istenie, ako bezpečne istiť prvolezca so „spodným“ lanom a ako bezpečne zachytiť jeho pád.

A možno si uľahčíte „život“ aj tým, že konečne začnete používať pri lezení nohy 🙂

60€/ Osobu

Na kurz sa objednáte pomocou rezervačného systému

2x 2 hodiny
2 - 3 osoby
od 15 rokov

Designed using . Powered by WordPress.