Lezecké krúžky a tréningy pre deti

Počas školského roka ponúkame pod vedením profesionálnych lezeckých inštruktorov pravidelné tréningy a krúžky pre deti od 7 rokov. Deti sú rozdelené na skupiny podľa veku. Lezecké tréningy sú pripravené vo viacerých termínoch. Vďaka menším tréningovým skupinám sú hodiny kvalitnejšie s individuálnejším prístupom k deťom a ich lezeckým potrebám.

Krúžky sa počas sviatkov a prázdnin nekonajú.

Termíny - 3.4. - 28.6. 2024
7 - 14 roční
Pondelok až Piatok
15:30 - 16:45
16:45 - 18:00
12 - 17 roční
Pondelok a Streda
18:00 - 19:15

Rodičov prosíme, aby pri akýchkoľvek príznakoch respiračného (alebo iného) ochorenia dieťa na tréning nenosili. Ďakujeme za pochopenie.

75 minút
7 - 16 ročné deti
Lezecké topánku sú povinná výbava
Magnézium je povinná výbava
Lezecké tréningy a krúžky - apríl 2024 | K2 Žilina

Prihlásenie

Prihlásiť sa môžete pomocou rezervačného systému, kde si zvolíte podľa veku vhodný termín, ktorý chcete aby vaše dieťa navštevovalo.

Platba

Platbu treba vykonať do 3 dní od prihlásenia (inak sa ruší rezervácia) kartou alebo hotovosťou priamo na stene.

Cena

10€/ lekcia

Pri zápise na celý trimester.

11€/ lekcia

Jednorazový poplatok v prípade voľného miesta na lekcii

Zľava 20€ z celkovej ceny lezeckého krúžku pri účasti na tréningoch 2x do týždňa. Zľava platí len pri zaplatení celého trimestra.

Deťom ponúkame lezenie formu pohybu a hier, ktoré zvyšujú ich silu, kondíciu, veľmi dôležitú rozvíjajúcu sa koordináciu pohybov a celkový telesný rozvoj. Učíme ich základy lezeckého pohybu, koordinačné schopnosti pri lezení.

Deti si postupne osvoja lezecké techniky, naučia sa pracovať s lezeckým materiálom, nadobudnú zaujímavé poznatky o istení pri lezení. Samotné lezenie je doplnené strečingovými cvičeniami, cvičeniami na svalovú nerovnováhu pred začatím tréningu, ako aj po jeho skončení.

Tréningy pre pokročilé deti budú zamerané na zlepšovanie techniky, dosahovanie lezeckých výsledkov a účasť aj na lezeckých pretekoch.

Odporúčania na tréning

Športové oblečenie

Cez tréning je vhodné nosiť športové oblečenie. Lezecké topánky sú povinná výbava. V prípade, že dieťa nemá vlastné, je možnosť si ich požičať u nás v požičovni.

Pitný režim

Odporúčame nosiť si na tréning fľašu vody (najlepšie čistej vody). Prosíme, nenoste na tréning jedlo, konzumácia počas tréningu narúša chod tréningu.

Rodičia

Je vhodnejšie, ak rodič nie je počas tréningu prítomný. Prítomnosť rodičov narúša chod tréningu. Rodičia, ktorí si prídu vyzdvihnúť svoje ratolesti po tréningu, počkajú na dieťa v prednej časti lezeckej steny.

Designed using . Powered by WordPress.