Lezecká stena K2 Žilina

Vnútorná a vonkajšia lezecká stena

Profil lezeckej steny umožňuje lezenie naozaj pre všetkých. Nájdete prehľadne označené krátke cesty pre deti, jednoduché cesty v kolmici a na položených profiloch pre začiatočníkov až po náročné cesty v previsoch pre trénovaných lezcov. Lezecké cesty sú pravidelne obmieňané vo viac ako 80 lezeckých líniách a ponúkajú veľkú variabilitu lezenia.

Počas priaznivého počasia je sprístupnené outdoor lezenie, kde sa nachádza 17 metrový profil s mierne previsnutým sklonom. Výborný na vytrvalosť!

Na stene máme k dispozícii 7 samoistov. Výborné sú pre začiatočníkov, ktorých spolulezci si možno ešte netrúfajú istiť alebo pre lezcov – samotárov. Avšak ak ste na ňom ešte neliezli, poproste náš personál o inštruktáž.

Parametre lezeckej steny

+ 500
m2
Celková lezecká plocha
+ 500
m2
Plocha vnút. lezeckej steny
0
m
Max. výška vnút. lezeckej steny
+ 100
m2
Plocha vonk. lezeckej steny
0
m
Max. výška vonk. lezeckej steny
0
ks
Samoistov

Bouldristi si určite perfektne zalezú na novej outdoorovej bouldrovke s riadnymi pretekárskymi parametrami. Päť rôznych profilov tvoria šírku 30m a výšku 4,5m. Stena je pred dažďom zakrytá plachtou.

Avšak, ak by náhodou tanky padali k dispozícii je ešte 45-ka bohatá na chyty a štruktúry a vedľa nej veľmi populárny moonboard s LED svetielkami, ktoré podsvieťuje konkrétny boulder. A ak nepoznáte aplikáciu, tak ju určite sťahujte. Dopadisko je samozrejme zabezpečené žinenkami pre maximálnu bezpečnosť.

Parametre bouldrovej steny

+ 50
m2
Plocha vonk. bouldrovej steny
+ 0
m2
Plocha vnút. steny na bouldering
0
m2
moonboard
0
m
Max. výška
0
m
Max. šírka vonk. bouldrovej steny

Lezecká stena pre deti

Na poschodí je pre deti menšia detská lezecká sekciá s krátkymi, kolmými alebo položenými príjemnými cestami a natiahnutými fixnými lanami. Na prízemí, na dohľad od kaviarne, je situovaný detský kútik s malou lezeckou stienkou.

Kaviareň, obchod a požičovňa

Kaviareň vám poskytne príjemný base camp pred lezením alebo tréningom tréningom. V ponuke máme okrem kávy, čaju, nealko nápojov a pivka aj športové doplnky v podobe predtréningových, ako aj potréningových nápojov a tyčiniek.

Pri výbere správneho lezeckého výstroja či už v požičovni a lebo obchode vám poradí náš profesionálny personál.

Kaviareň - Lezecká stena K2 Žilina | k2zilina.sk

Designed using . Powered by WordPress.