Náš Tím

Lezeckí inštruktori

Na lezeckej stene sú Vám k dispozícii profesionálni lezci, majstri Slovenska a bývalí slovenskí reprezentanti. Svoje dlhoročné skúsenosti sa Vám budú snažiť podať či už počas lezeckých kurzoch pre dospelých alebo počas vedenia Vašich detí na lezeckých tréningoch.

Katka

Mgr. Katarína Sýkorová má ukončené magisterské štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu UK Bratislava v odbore telesná výchova a šport so špecializáciou šport pre všetkých. Po skončení štúdia pracovala ako odborná asistentka na FTVŠ UK .V rámci svojej aktívnej športovej činnosti je niekoľko násobnou medailistkou z Majstrovstiev Slovenska, Slovenského pohára a celkového poradia Slovenského pohára v športovom lezení. Bola členom reprezentácie v skalnom lezení. Od roku 1998 sa po ročnom štúdiu zakončenom skúškou s licenciou aktívne venuje JOGE.

Lenka

„Leziem, pretože ma to baví a napĺňa. Mám rada výzvy ťažkých ciest. Stráviť deň pod skalami, bojovať v ceste, to ma baví.”

Lenka Mičicová – tým, ktorí sa lezeniu venujú, ju netreba obzvlášť predstavovať. V lete ju môžete pravidelne vídať pod najťažšími lezeckými cestami a počas zimnej prípravy takmer každý deň vo večerných hodinách na Žilinskej lezeckej stene K2. Niekoľkonásobná majsterka Slovenska v lezení na obtiažnosť a majsterka Slovenska v boulderingu , celková víťazka niekoľkých sérií Slovenského pohára. Na svojom konte má prvenstvá v ženských skalných výstupoch v rámci Slovenska i Čiech. Niekoľko rokov členka slovenskej reprezentácie.

Marek

Projektant, stavbár, výrobca lezeckých chytov, majiteľ firmy Anatomic, ktorá stojí za zrodom lezeckého centra K2 Žilina. V neposlednej rade výborný lezec, bývalý reprezentant v športovom lezení, majster SR v boulderingu, účastník svetových pohárov v boulderingu. V súčastnosti nadšený surfer a otužilec.